Precisieloze roestvrijstalen staven voor consistente OEM-productie
Precisieloze roestvrijstalen staven voor consistente OEM-productie

Precisieloze roestvrijstalen staven voor consistente OEM-productie

Product Introduction

Koop precisie roestvrijstalen staven met gecontroleerde diameter, rechtlijnigheid, hardheid en afwerking voor CNC-onderdelen, assen, bevestigingsmiddelen, gereedschap en OEM-projecten.

productinformatie

Algemene graden:
303, 304, 304L, 316, 316L, 410, 420, 431, 17-4PH, 2205
Typische diameter:
3–500 mm
Standaardlengtes:
3.000 mm en 6.000 mm
Vormopties:
Rond, vierkant, zeshoekig of op maat
Surfaceopties:
Ingeslikt, helder, gedraaid, gepolijst of gezaagd
facebook
line
Whatsapp
Pinterest
Tumblr
Linkedin

RVS-staven bieden solide sterkte, goede corrosiebestendigheid en betrouwbare bewerkingsperformantie. Fabrikanten gebruiken ze om assen, bevestigingsdelen, kleppenonderdelen, fittingen, gereedschap en andere draagcomponenten te produceren.

Echter, alleen het juiste kwaliteitsniveau is niet genoeg. Diametervariatie, slechte rechtlijnigheid of een onregelmatig oppervlak kunnen de bewerking vertragen en het afval verhogen. Daarom controleren we elke productiefase om RVS-staven te leveren die een stabiele, herhaalbare productie ondersteunen.

 

Productleveringscapaciteiten

We leveren ronde RVS-staven voor bewerking, vormgeven, slijpen en structureel werk. Kopers kunnen producten in fabrieks lengte bestellen of staven die voor een specifieke productielijn zijn voorbereid.

Item Leveringscapaciteit
Algemene kwaliteitsniveaus 303, 304, 304L, 316, 316L, 410, 420, 431, 17-4PH, 2205
Typische diameter 3–500 mm
Standaardlengtes 3.000 mm en 6.000 mm
Aangepaste lengtes Beschikbaar op basis van snijlijsten of tekeningen
Staafconditie Heetgewalst, koudgetrokken, gesmeed, geschild of geslepen
Oppervlakteopties Gezuurd, helder, gedraaid, gepolijst of geslepen
Vormopties Rond, vierkant, zeshoekig of aangepast
Tolerantie Commerciële of precisietolerantie
Eindvoorbereiding Zaaigesneden, gefaceerd, gechamferd of middengedraaid
Certificaten Fabriekstestcertificaat en inspectierapport

De uiteindelijke formaatbereiken hangen af van het materiaalkwaliteitsniveau, de productieconditie en de vereiste tolerantie.

 

Heldere RVS-staven voor hogesnelheidsbewerking

Heldere RVS-staven hebben een schoon oppervlak en nauwkeurigere afmetingen dan standaard heetgewalste staven. Koudtrekken, schilderen, draaien of slijpen kunnen de vereiste afwerking creëren.

Deze staven zijn geschikt voor automatische draaimachines en CNC-draaicentra. Hun stabiele diameter helpt om de onderdeelgrootte tijdens lange productieruns te behouden. Bovendien ondersteunt goede rechtlijnigheid een soepele staaftoevoer.

Heldere staven worden vaak gebruikt voor:

  • Precisiepen
  • Klepstelen
  • Gewinde fittingen
  • Motorenassen
  • Pomponderdelen
  • Instrumentonderdelen
  • Autobewestigingsdelen
  • Lineaire bewegings producten

Voor projecten met strenge bewerkingsbehoeften kunnen kopers rechtlijnigheid, oppervlakteruwheid, hardheid en diametertolerantie specificeren.

 

Materiaalkeuze op basis van het voltooide onderdeel

Elk kwaliteitsniveau biedt een andere balans tussen corrosiebestendigheid, sterkte, hardheid en bewerkbaarheid.

303 RVS-staven zijn ontworpen voor verbeterde bewerking. Ze zijn een praktische optie voor hoogvolume gedraaide onderdelen die geen lassen of sterke mariene corrosiebestendigheid vereisen.

304- en 304L-staven bieden goede corrosiebestendigheid en fabricageperformantie. Ze worden veel gebruikt voor voedingsmiddelenapparatuur, fittingen, structurele onderdelen en algemene machines.

316- en 316L-staven presteren beter in zoute, vochtige en chemische omgevingen. Daarom worden ze vaak gebruikt voor mariene fittingen, pomponderdelen, klepstelen en verwerkingsapparatuur.

410-, 420- en 431-staven kunnen na warmtebehandeling hogere hardheid en slijtagebestendigheid bieden. Ze zijn geschikt voor assen, gereedschap, bevestigingsdelen en andere mechanische componenten.

17-4PH-staven bieden hoge sterkte en goede dimensiestabiliteit. Ze worden vaak geselecteerd voor aerospace, energie, chemie en zware toepassingen.

2205 duplex-staven combineren hoge sterkte met bestendigheid tegen gatenvorming en spankorrosie. Ze zijn geschikt voor offshoreapparatuur, waterbehandeling en chemische verwerking.

 

Diameter-, rechtlijnigheids- en oppervlakcontrole

Kleine materiaalvariaties kunnen grote problemen veroorzaken tijdens geautomatiseerde bewerking. Een te grote staaf bijvoorbeeld kan de geleidingskanaal niet binnengaan, terwijl een gebogen staaf trillingen kan veroorzaken.

Om deze reden richt ons inspectieproces zich op de kenmerken die de productie beïnvloeden:

  • Diameterconsistentie
  • Rondheid
  • Staafrechtlijnigheid
  • Oppervlakdefecten
  • Hardheidsvariatie
  • Eindconditie
  • Kwaliteitsniveauidentiteit
  • Lengtenauwkeurigheid

Precisiegeslepen staven kunnen worden geleverd wanneer een nauwpassende montage is vereist. Geschilderde of gedraaide staven zijn ook beschikbaar voor kopers die een schoon oppervlak met bewerkingsmarge nodig hebben.

 

RVS-staven voor assen en bewegingsonderdelen

Assen en bewegingscomponenten vereisen meer dan basissterkte. Het materiaal moet recht blijven en soepele rotatie of glijden ondersteunen.

Geslepen RVS-staven bieden een stabiel oppervlak voor lagers, afdichtingen en buschings. Tegelijkertijd helpen corrosiebestendige kwaliteitsniveaus onderdelen te beschermen die worden gebruikt in vochtige fabrieken, wasapparatuur, mariene systemen en buitenmachines.

Typische asapplicaties omvatten:

  • Conveyorrollen
  • Pompassen
  • Mengapparatuur
  • Verpakkingsmachines
  • Voedingsverwerkingslijnen
  • Automatiseringssystemen
  • Medische apparatuur
  • Marinewinden

Oppervlakteafwerking en tolerantie kunnen worden geselecteerd op basis van de lagerpassing, afdichtingsontwerp, snelheid en werkbelasting.

 

Op maat geproduceerde verwerking

Voorafgesneden en halfverwerkte staven kunnen het materiaalbeheer in de faciliteit van de klant verminderen. Ze helpen kopers ook om afval te controleren en de productieplanning te verbeteren.

Onze aangepaste services omvatten:

  • Batchsnijden tot vaste lengtes
  • Centralloos slijpen
  • Rechttrekken
  • Chamferen
  • Eindfaceren
  • Middengaten boren
  • Gewinde voorbereiding
  • Oppervlaktepolijsten
  • Basis CNC-draaien
  • Productmarkering

Voor herhaalprojecten kunnen we produceren volgens een goedgekeurd monster of technische tekening. Dit ondersteunt consistente specificaties van de ene zending naar de volgende.

 

Inspectierecords en traceerbare levering

Materiaal traceerbaarheid is belangrijk voor onderdelen die worden gebruikt in druk-, mariene-, voedings-, chemische en mechanische systemen. Elke productiebatch kan worden gekoppeld aan een warmtenummer en inspectierecord.

Beschikbare kwaliteitscontroles omvatten:

  • Chemische analyse
  • Trekkrachtmeting
  • Hardheidstesten
  • Dimensioneel inspecteren
  • Ultrasone onderzoek
  • Positieve materiaalidentificatie
  • Oppervlakteinspectie
  • Intergranulaire corrosietesten

EN 10204 Type 3.1 certificaten kunnen worden geleverd indien nodig. We kunnen ook derde-partij inspecties en klantgetuigde controles ondersteunen voorafgaand aan verzending.

 

Verpakking voor staven met voltooide oppervlakken

Standaard staven kunnen worden verpakt in versterkte bundels met waterdichte verpakking. Echter, heldere, gepolijste en geslepen staven vereisen extra bescherming.

Plastic mouwen, beschermende olie, scheiders en houten kisten zijn beschikbaar. Labels kunnen het kwaliteitsniveau, diameter, lengte, warmtenummer, hoeveelheid en referentie van de bestelling bevatten. Hierdoor kunnen kopers verschillende specificaties gemakkelijker identificeren en opslaan.

 

Ondersteuning voor bulk- en herhaalbestellingen

We ondersteunen proefbestellingen, bulk aankoop en geplande levering voor OEM-fabrikanten. Gemengde kwaliteitsniveaus en diameters kunnen worden geregeld wanneer de verpakking en verzendplan dit toestaat.

Voorafgaand aan productie beoordeelt ons team de toepassing, bewerkingsmethode, tolerantie, afwerking en testbehoeften. Deze technische beoordeling helpt om specificatiefouten te voorkomen en een betrouwbaardere levering te ondersteunen.

 

Vraag een offerte aan voor RVS-staven

Stuur ons het vereiste kwaliteitsniveau, diameter, lengte, tolerantie, oppervlak, hoeveelheid en leveringsbestemming. Als de staven assen of precisieonderdelen zullen worden, neem dan de tekening, passingsvereiste en bewerkingsmethode op.

We zullen een geschikte materiaalconditie, productieroute, inspectieplan, levertijd en offerte verstrekken.